The Texas Chain Saw Massacre
Nog geen community-tier. Wees de eerste die deze game beoordeelt.
Over The Texas Chain Saw Massacre
The Texas Chain Saw Massacre is een actie en indie-game ontwikkeld door Sumo Nottingham en uitgegeven door Gun Interactive, verschenen op 18 augustus 2023.
Neem de rol aan van een van de beruchte leden van de Slaughter-familie of hun slachtoffers in The Texas Chain Saw Massacre, een asymmetrische horrorervaring in de derde persoon gebaseerd op de baanbrekende en iconische film uit 1974.
Affiliatelinks: we kunnen een commissie ontvangen.
Is het de moeite waard?
Prijzen in EUR.
Kenmerken
Media
Op welke platforms is The Texas Chain Saw Massacre beschikbaar?
The Texas Chain Saw Massacre is beschikbaar op PC, Xbox Series X|S, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One.
Wanneer is The Texas Chain Saw Massacre uitgebracht?
The Texas Chain Saw Massacre is uitgebracht op 18 augustus 2023, ontwikkeld door Sumo Nottingham.