The Simpsons: Road Rage
Nog geen community-tier. Wees de eerste die deze game beoordeelt.
Over The Simpsons: Road Rage
The Simpsons: Road Rage is een racen-game ontwikkeld door Radical Entertainment en uitgegeven door Electronic Arts, verschenen op 19 november 2001.
The Simpsons: Road Rage is vergelijkbaar met Crazy Taxi van Sega uit 1999, waarbij het hoofddoel is om opgeraapte passagiers zo snel mogelijk naar hun bestemmingen te brengen. De speler verdient geld bij het succesvol afleveren van elke passagier, en bonussen worden verkregen als ze binnen korte tijd worden vervoerd. Spelers moeten bepaalde hindernissen vermijden, zoals andere voertuigen en de kerntransitbussen van Burns. Het spel bevat zestien verschillende verzamelbare voertuigen, zes startlocaties en tien verschillende missies. Om voertuigen te verzamelen en startlocaties te ontgrendelen, moeten spelers geleidelijk meer geld verdienen voor elk voertuig of elke startlocatie die ze willen verkrijgen.
Lees meer
Affiliatelinks: we kunnen een commissie ontvangen.
Kenmerken
Media
Op welke platforms is The Simpsons: Road Rage beschikbaar?
The Simpsons: Road Rage is beschikbaar op GameCube, PlayStation 2, Xbox, Game Boy Advance.
Wanneer is The Simpsons: Road Rage uitgebracht?
The Simpsons: Road Rage is uitgebracht op 19 november 2001, ontwikkeld door Radical Entertainment.